Про партію

Нові обличчя - нове життя!


Політична партія «Нові обличчя» є новою українською партією, метою якої є зміна політичних еліт в країні та приведення до влади команди освічених фахівців.

Партія «Нові обличчя» сповідує ліберальну ідеологію. Ми переконані, що найвищою цінністю в державі є життя людини, адже саме людина і є носієм ідеології. Свобода людини не може бути обмежена, а функції держави мають бути зосереджені на створенні комфорту та благополуччя людини і реалізації її свобод: права вільної підприємницької діяльності, права обирати та бути обраним та свободи слова.

Партія «Нові обличчя» принципово не користується міфічним поняттям «члени партії». Нам важливі прихильники, а не члени. Нам потрібні однодумці, а не кар’єристи. Ми віримо фахівцям, а не невігласам.

Політична партія «Нові обличчя» зареєстрована Міністерством юстиції України 12 березня 2012 року.

Головою партії «Нові обличчя» є Карплюк Володимир Андрійович. Саме очолюючи партію «Нові обличчя» Володимир Карплюк на позачергових місцевих виборах 26 жовтня 2014 року став міським головою міста Ірпінь Київської області. За короткий час йому вдалося змінити Ірпінь та створити у місті сприятливу для життя атмосферу. Це наш перший успіх. Партія «Нові обличчя» шукає активних і фахових однодумців, щоб замінити старих лінивих політиканів на державницьких посадах усіх рівнів. Для цього ми готові допомогти вам підвищити фаховий рівень за напрямком потрібних Вам знань. Нам потрібні Ви – Нові Обличчя.

Нові Обличчя, які зроблять Україну успішною державою!