Чому саме «Нові обличчя»?

Нові обличчя - нове життя!

Чому саме «Нові обличчя»?

1. Україна отримала шанс змінитися. Така нагода вже випадала – з проголошенням Незалежності України. Проте тоді наш народ втратив можливість піти європейським шляхом, оскільки при владі залишилися представники політичних сил, які у Польщі та Балтійських країнах були невідкладно люстровані. Що дало змогу цим державам прийти до європейської родини. Ми не маємо права вдруге втратити Україну рівноправним членом європейської спільноти.

2. Більшість політичних партій декларують десятки та сотні тисяч членів, а в результаті за них голосує декілька тисяч виборців. У партії «Нові обличчя» немає партійних квитків, які вже давно стали пережитком сумного радянського минулого. Ми потребуємо відданих прихильників, для яких підтримка «Нових облич» стане спільною з нами справою. Таким чином ми зможемо разом відродити Україну на всіх рівнях.

3. Партія «Нові обличчя» відкрита для активних людей, які готові присвятити своє життя політичній діяльності та державотворенню з метою збереження й розвитку Української Держави. Ми розглядаємо партію виключно як інструмент для оновлення влади в країні. Тому завдання «Нових облич» передбачають прихід до влади на всіх рівнях.

4. «Нові обличчя» принципово не є лідерською політичною силою. Її голова взяв зобов’язання не балотуватися від очолюваної партії до Верховної Ради України. Потрібно сформувати Український Парламент, і народними депутатами від «Нових облич» стануть люди, які зарекомендували себе як професіонали у сферах своєї роботи та громадської діяльності.

5. Партія «Нові обличчя» вважає слово «реформи» синонімом декларативності та намаганням прикрити бездіяльність та корупцію. Переконані, що неможливо реформувати державну машину, яка вражена корозією зловживань та безвідповідальності чиновників. «Нові обличчя» створять систему управління сильною державою з високими соціальними стандартами.

6. Економіка України понад двадцять років не працювала в інтересах Держави, а була джерелом для наповнення кишень кількох фінансово-політичних груп. Їхні учасники або міняли партійні квитки, або створювали підконтрольні партії, завданням яких було утриматися біля державної скарбниці. Основними напрямками відродження економіки ми бачимо розвиток аграрного бізнесу, альтернативну енергетику та наведення ладу у сфері видобутку корисних копалин.

7. Збереження цілісності України повинне базуватися на потужній державній гуманітарній політиці. Україна та українське має стати модним для самих українців. Протягом п’яти років повинні з’явитися нові імена всесвітнього звучання в українській літературі, музиці та художньому мистецтві. Водночас, надбання попередніх поколінь мають бути збереженими та прославленими, оскільки наша культура цікава родині європейських країн і всьому світові.

Для досягнення цих завдань нам необхідно об’єднатися. Готові зробити все для становлення могутньої України та вашої самореалізації спільно з партією «Нові обличчя».

Повернутися до списку