В України немає часу на помилки

Нові обличчя - нове життя!

В України немає часу на помилки

Більшість політиків в Україні є минулим. Ми не повинні дати їм можливості на участь в управлінні державою, інакше вони не залишать жодного шансу Україні, жодного шансу нашим дітям на життя у новій державі.

За ними стоять великі капітали. Для підживлення своїх інтересів їм потрібен доступ до державного бюджету. Вони звикли купувати мовчанку народу дрібними соціальними подачками або обіцянками реформ.

 Для приходу до влади вони створюють партії та політичні проекти, які ніколи не пояснювали людям, що вони робитимуть у парламенті чи місцевих радах. Для цього програму та план дій вони підміняли «яскравими лідерами», які обіцяли рай на землі. До чого призводить голосування за партії, створені під конкретне прізвище, ми вже переконалися протягом усіх років незалежності.

Ми створили партію «Нові обличчя», щоб об’єднати людей, які вирішили діяти, не мовчати, говорити справами, виконувати обіцяне, бути чесними з собою і людьми, жити в Україні і міняти країну на краще на спільне благо всього народу.

Наші завдання прості – знайти однодумців, об’єднати їхні зусилля, прийти до влади та змінити Україну на краще. Кожен із нас має силу і талант у своїй сфері. З цих людей ми сформуємо українську еліту, яка потрібна нашій державі.

Це завдання партії «Нові обличчя» на найближчі 5 років. Бо в України немає часу на нові помилки. Ми не маємо більше часу на те, щоб розсіювати по світу кращих. Треба переймати найкращий досвід, накопичений нашим світом упродовж багатьох років і діяти.

Впродовж наступних п’яти років ми відберемо кращих активістів, проведемо їх навчання, підготуємо до змін у політиці та державному управлінні, сприятимемо реалізації їх проектів на локальному рівні, вони отримають досвід для змін у державі.

Як лідер політичної партії «Нові обличчя», з метою уникнення створення ще одного «лідерського» проекту, беру на себе зобов’язання не балотуватися до парламенту за партійними списками, давши дорогу своїм одно партійцям. Це для мене важливіше особистих амбіцій. Якщо у процесі розвитку партії зустріну людину, котра може бути більш корисною для розвитку партії – готовий поступитися місцем голови партії.

З повагою та відповідальністю,
голова політичної партії «Нові обличчя»  Володимир КАРПЛЮК

Повернутися до списку