Навчальний центр

Нові обличчя - нове життя!

Навчальний центр політики і державного управління

            Щороку тисячі талановитих, активних та ерудованих українців залишають свою державу, не знаходячи тут можливості для самореалізації та достойного рівня життя, відтак – рік за роком збагачують інтелектуально, духовно, творчо та фінансово інші країни світу.

            На жаль, більшість сучасних керівників відзначаються низьким рівнем професіоналізму і культури, недостатньою освіченістю та мізерним масштабом мислення.  

            Потрібно зупинити цей процес та виховати патріотів, які залишаться в Україні і будуть керувати своїм містом, селищем, спрямовуючи зусилля на реальний розвиток населеного пункту.

            Саме тому ми, залучаючи кращий вітчизняний та зарубіжний досвід, створюємо Навчальний центр політики і державного управління, наукова і практична база якого допоможе кожному державному діячеві приймати мудрі і нестандартні рішення, знаходити нові можливості для розвитку і просування суспільно значимої справи у складних політичних й економічних ситуаціях, грамотно й упевнено вирішувати поточні питання в масштабах свого населеного пункту, області, країни.

            До співпраці в якості викладачів будуть залучені кваліфіковані й успішні вітчизняні і зарубіжні державні діячі, підприємці, науковці, політики. По завершенню Центру кращі студенти за двостороннім бажанням будуть залучатися до реалізації загальнонаціональних соціальних та політичних проектів.

 Для зарахування Вас до числа студентів Навчального центру пропонуємо Вам заповнити анкету і обрати потрібний Вам напрямок.