Новини

Нові обличчя - нове життя!

15 лютого 2017 року відбулись Збори Бучанської міської партійної організації Політичної партії «Нові обличчя». Основним питанням, що стояло на розгляді членів партії «Нові обличчя», було переобрання голови партійної організації. Одностайним рішенням члени ПП «Нові обличчя» вирішили обрати новим головою Денисенка Юрія Олександровича, який народився та проживає в Бучі, наразі працює секретарем Ірпінської міської ради.

Докладніше  

Вопреки решению Ирпенского суда, который отказался рассматривать иск экс-депутата от партии «Новые лица» Татьяны Хоптинской, она уверенна в своей правовой позиции, готовит еще один иск в Ирпенский суд и оспорит решение Ирпенского суда в Киевском апелляционном административном суде.

Докладніше  

Політична партія «Нові обличчя» вперше взяла участь у виборчих перегонах. Кандидати від «Нових облич» стали депутатами 9 міських, 7 районних і 6 селищних рад, а п’ятеро висуванців партії обрані міськими головами. Про це під час з’їзду партії наприкінці грудня 2015 року повідомив голова партії «Нові обличчя», міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.

Докладніше  

Лідер політичної партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк виграв вибори Ірпінського міського голови Київської області. Відповідне рішення 4 листопада оголосила голова територіальної виборчої комісії на сесії Ірпінської міської ради.

Докладніше  

Кандидат від політичної партії «Нові обличчя» Михайло Нетяжук виграв вибори міського голови Фастова Київської області. Відповідне рішення було оголошено головою територіальної виборчої комісії на сесії Фастівської міської ради.

Докладніше  

Кандидат від політичної партії «Нові обличчя» Валерій Марченко виграв вибори на посаду голови міської ради Ізюма Харківської області. Відповідне рішення 30 жовтня прийняла міська виборча комісія.

Докладніше  

Сім’ям загиблих учасників АТО безкоштовно нададуть квартири. В першу чергу йдеться про родини, котрі потребують покращення житлових умов і стоять на квартирних чергах. Про це повідомив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк під час свого звіту за рік роботи на займаній посаді.

Докладніше  

Київська облдержадміністрація за ініціативи заступника губернатора Дмитра Христюка залучає до співпраці з владою активних громадян. Зокрема, при облдержадміністрації наразі вже діє п’ять громадських організацій в оновленому складі. Це дозволить враховувати думки громадян та напрацювання лідерів громадської думки. Про це сьогодні повідомив Дмитро Христюк під час прес-конференції в ІА «Інтерфакс-Україна».

Докладніше  

Громадська організація «Нові обличчя» і правозахисна група «Адвокат» розробили для мешканців Київщини безкоштовну Програму правової допомоги. Головна ідея проекту – боротьба з корупцією та бюрократією на всіх рівнях. До правового захисту «Нових облич» може приєднатися кожен мешканець Київщини. Програма містить чотири розділи: «Пенсіонер», «Допомога учасникам АТО», «Освіта» і «Родина».

Докладніше  

При делегуванні повноважень на місцях дуже важливо знайти оптимальний баланс, який дозволить уникнути зловживань із боку органів державної влади та буде гарантувати виконання своїх завдань і функцій органами місцевого самоврядування. Про це в ефірі «Еспресо TV» учора заявив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк.

Докладніше  

Політична партія Київщини «Нові обличчя» захищатиме результати місцевих виборів, які відбудуться у жовтні поточного року. Про це заявив керівник обласного осередку партії Дмитро Христюк.

Докладніше  

Децентралізація влади є запобіжником проти узурпації центральною владою повноважень громад. Про це учора в ефірі «Еспресо TV» заявив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк.

Докладніше  

Першого вересня голова благодійного фонду «Нова Київщина», активіст політичної партії «Нові обличчя» Ігор Дворніков відвідав загальноосвітню школу в селі Рогозів Київської області.

Докладніше  

   Стало відомо, що заступник губернатора Київщини Дмитро Христюк очолив обласну організацію політичної партії "Нові обличчя". Його називають найбільш відкритим посадовцем Київської області. Ми вирішили перевірити це і розпитали Дмитра Христюка про родину, про спорт, про роботу в адміністрації, а головне – про нову політичну кар'єру.

Докладніше  

На конференції політичної партії «Нові обличчя», що відбувся 25 серпня 2015 року у місті Біла Церква, головою Київської обласної організації політичної партії «Нові обличчя» було обрано заступника голови Київської обласної державної адміністрації Дмитра Христюка. Участь у з’їзді взяли понад 100 делегатів з усіх районів Київської області.

Докладніше  

24 серпня в Білій Церкві відбудеться святковий пробіг та фітнес флешмоб присвячений до дня незалежності України. Докладніше  

7-8 серпня 2015 року відбувся другий етап навчання активістів Київщини в межах роботи Навчального центру політичної партії «Нові обличчя». Участь у другій конференції взяли понад сто слухачів. За два дні інтенсивної програми учасники мали можливість навчитися політичним технологіям та методам, спланувати свою передвиборчу кампанію, дізнатися про новації в законодавстві та познайомитись із роботою міської ради. Докладніше  

6 липня 2015 року завершився перший етап семінарів та тренінгових програм Навчального центру політичної партії «Нові обличчя». Навчатися політиці і державному управлінню з’їхалося понад 160 представників різного віку і різних професій: представники бізнесу, бюджетної сфери, громадські активісти. Докладніше  

Політична партія «Нові обличчя» оголосила про пошук молодих та активних людей, які пройдуть тематичні курси у Навчальному центрі партії та зможуть замінити нинішніх чиновників і працювати на благо України та її громадян. Першим кроком проекту стане інформаційна кампанія під назвою «Шукаємо Нові обличчя».

Докладніше  

26 жовтня на позачергових виборах міського голови Ірпеня, що на Київщині, переміг голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк. За нього віддали свої голоси 10 544 (31,1%) жителів Приірпіння, а відрив від наступного за ним кандидата становив майже 5 тисяч голосів. Так, увечері 27 жовтня Ірпінська міська виборча комісія прийняла постанову, якою визнала обраним міським головою Ірпеня Володимира Карплюка. Докладніше  

  • 1
  • 2