Децентралізація – це запобіжник проти узурпації влади - Христюк

Нові обличчя - нове життя!

Децентралізація влади є запобіжником проти узурпації центральною владою повноважень громад. Про це учора в ефірі «Еспресо TV» заявив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк. 

За його словами, цей крок є необхідним для країни. Але при цьому суспільство повинне чітко розуміти, які повноваження воно отримує, та як ними користуватися. 

 «Більшість громад Київщини підтримує процедуру реформування, але на жаль, поки що існують складнощі, пов’язані з інформуванням населення», - пояснив посадовець. Особливо це стосується мешканців сільських територій, додав пан Христюк. 

«Я дуже сподіваюсь, що законотворцям вистачить мудрості і розуму допрацювати зміни до Конституції і відповідально поставитись до розробки наступних законів, які будуть конкретизувати положення Конституції. Це мають бути дуже чіткі, виважені кроки», – прокоментував заступник губернатора Київщини. 

Нагадаємо, Дмитро Христюк очолив обласний осередок партії «Нові обличчя». Політична сила виступає за викорінення корупції на місцях та направлення бюджетних коштів на створення робочих місць, будівництво дитячих садків, реконструкцію шкіл та благоустрій населених пунктів.

Повернутися до списку