Громадські ради нарешті стали конструктивним опонентом до влади, - Дмитро Христюк

Нові обличчя - нове життя!

Київська облдержадміністрація за ініціативи заступника губернатора Дмитра Христюка залучає до співпраці з владою активних громадян. Зокрема, при облдержадміністрації наразі вже діє п’ять громадських організацій в оновленому складі. Це дозволить враховувати думки громадян та напрацювання лідерів громадської думки. Про це сьогодні повідомив Дмитро Христюк під час прес-конференції в ІА «Інтерфакс-Україна».

За словами заступника губернатора Київщини, після Революції Гідності стало зрозуміло, що сьогодні надважливо сприяти розбудові громадянського суспільства в Україні. Зокрема залучати активних людей, волонтерів до співпраці з державними структурами. Це дасть змогу контролювати рішення, дії влади і головне – динамічно реагувати на гострі проблеми суспільства.

«Коли я прийшов до облдержадміністрації працювати, мене обурила робота Громадської ради. По суті це була кишенькова організація, яка працювала лише на забезпечення потреб обласної адміністрації. Вона не проявляла жодних ініціатив, не надавала жодних пропозицій. І що важливо – вона не виступала конструктивним опонентом до влади. Тож ми вирішили повністю оновити її склад і оголосили про створення нової Громадської ради», – говорить заступник губернатора.

Після прийняття усіх заявок від громадських організацій було вирішено розширити склад Громадської ради з 60-ти осіб до 217-ми осіб. Вперше на Київщині до громадської ради було включено всіх охочих активістів області.

Попри доволі великий склад, рада працює динамічно та конструктивно. Наразі вже обрано керівний склад, розподілено комітети, щотижня проводяться засідання. Особливо плідно працює комітет у боротьбі з корупцією та її протидії – надано низку пропозицій та напрацювань, та гуманітарні комітети.

Окрім цього не меншу увагу було приділено, за словами заступника Дмитра Христюка, залученню та всебічній підтримці активної молоді Київщини, зокрема молодіжних та студентських ініціатив. Було реалізовано проект «Молоді лідери Київщини», в ній прийняли участь 30 членів молодіжної громадської ради при голові Київської облдержадміністрації.

«Учасники проекту мали можливість пройти стажування протягом одного дня зі мною, як одним із керівників Київської обласної держадміністрації. Вони взяли участь у робочих поїздках по області, постажувалися у структурних підрозділах облдержадміністрації, відвідали сесію Київської обласної ради, поспілкувалися та отримати досвід від депутатів обласної ради, взяли участь у тренінгах, лекціях», – зазначив Дмитро Христюк.

Також при голові облдержадміністрації діє студентська рада. Сьогодні студенти тісно співпрацюють із усіма профільними управліннями облдержадміністрації.

«Окрім цього, з Київською облдержадміністрацією співпрацюють Координаційна рада учасників антитерористичної операції та Координаційна волонтерська рада. Метою діяльності яких є підтримка учасників антитерористичної операції та їх сімей», – повідомив Дмитро Христюк.

Повернутися до списку