Міським головою Фастова обрано Михайла Нетяжука

Нові обличчя - нове життя!

Кандидат від політичної партії «Нові обличчя» Михайло Нетяжук виграв вибори міського голови Фастова Київської області. Відповідне рішення було оголошено головою територіальної виборчої комісії на сесії Фастівської міської ради. 

Згідно з результатами голосування, кандидат від партії «Нові обличчя» Михайло Нетяжук набрав 52,2% голосів, а його основний опонент Юрій Захаричев набрав 13,3% голосів. Таким чином, відрив від основного суперника склав 38,9% голосів виборців. 

Партія «Нові обличчя» провела своїх депутатів до семи міських рад і семи районних рад Київської області, а в Ірпінській та Бучанській міський раді отримала найбільшу кількість мандатів. Окрім цього, кандидат від партії «Нові обличчя» Валерій Марченко став міським головою Ізюма Харківської області. 

Голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк вдруге став міським головою Ірпеня Київської області. Першого разу його було обрано 26 жовтня 2014 року під час перевиборів міського голови. Нагадаємо, що Володимир Карплюк виграв вибори мера Ірпеня у 2010 році, що було підтверджено протоколами з мокрими печатками, проте тоді Партія регіонів сфальсифікувала вибори на користь кандидата-регіонала.

Повернутися до списку