Міським головою Ірпеня обрано Володимира Карплюка

Нові обличчя - нове життя!

Лідер політичної партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк виграв вибори Ірпінського міського голови Київської області. Відповідне рішення 4 листопада оголосила голова територіальної виборчої комісії на сесії Ірпінської міської ради.

Згідно протоколу, кандидат від партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк набрав 53,7% голосів, а його опонент – кандидат від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» набрав 10,5% голосів. Таким чином, відрив від основного суперника склав понад 40% голосів виборців. 

Голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк вдруге став міським головою Ірпеня Київської області. Першого разу його було обрано 26 жовтня 2014 року під час перевиборів міського голови. Нагадаємо, що Володимир Карплюк виграв вибори мера Ірпеня у 2010 році, що було підтверджено протоколами з мокрими печатками, проте тоді Партія регіонів сфальсифікувала вибори на користь кандидата-регіонала.

Партія «Нові обличчя» провела своїх депутатів до семи міських рад і семи районних рад Київської області, а в Ірпінській та Бучанській міський раді отримала найбільшу кількість мандатів. Окрім цього, кандидати від партії «Нові обличчя» Михайло Нетяжук став міським головою Фастова Київської області і Валерій Марченко став міським головою Ізюма Харківської області.

Повернутися до списку