Мером міста Ірпінь на Київщині обрали лідера партії «Нові обличчя» Володимира Карплюка

Нові обличчя - нове життя!

26 жовтня на позачергових виборах міського голови Ірпеня, що на Київщині, переміг голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк. За нього віддали свої голоси 10 544 (31,1%) жителів Приірпіння, а відрив від наступного за ним кандидата становив майже 5 тисяч голосів. Так, увечері 27 жовтня Ірпінська міська виборча комісія прийняла постанову, якою визнала обраним міським головою Ірпеня Володимира Карплюка.
Після завершення надходження протоколів з дільниць було проведено засідання міської комісії, яка затвердила результати волевиявлення виборців Ірпінського регіону, і відповідне повідомлення вже направлено до Центральної виборчої комісії. Нагадаємо, Володимир Карплюк уже балотувався на посаду Ірпінського міського голови у 2010 році і теж переміг, відповідно до протоколів із мокрими печатками.
Однак тоді вибори завершилися фальсифікаціями та скандалом. Його опонент – регіонал Володимир Скаржинський – спільно з Партією регіонів ініціював перерахунок голосів і вкрав у Карплюка перемогу. Однак, попри все, Володимир Карплюк не здався і протягом чотирьох років працював в інтересах громади Приірпіння. За цей час він став одним із найбільш успішних підприємців і створив політичну партію «Нові обличчя». На посаду мера Ірпеня він балотувався саме як лідер цієї політичної сили. «Володимир Карплюк виграв вибори мера 2010 року, але регіонали вкрали у нього і в приірпінської громади перемогу. Обрання Карплюка міським головою Ірпеня у 2014 році є голосом громади, яка прагне змін у місті. Сьогодні Ірпінь та Приірпіння покладають на Володимира Карплюка великі надії, що ставить його перед величезною відповідальністю за долю міста», – наголосив колишній очільник Ірпеня Гарі Гаральдович Мартін.

2_2 карплюк володимир андрійович.jpg


28 жовтня 2014 року
Повернутися до списку