На Київщині сім’ям загиблих учасників АТО безкоштовно нададуть житло, – Дмитро Христюк

Нові обличчя - нове життя!

Сім’ям загиблих учасників АТО безкоштовно нададуть квартири. В першу чергу йдеться про родини, котрі потребують покращення житлових умов і стоять на квартирних чергах. Про це повідомив заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк під час свого звіту за рік роботи на займаній посаді.

«Для цього з державного бюджету виділено більше 51 мільйону гривень. В середньому розмір житлової площі складатиме не менше 40-ка квадратних метрів і вище», – уточнив посадовець.

За його словами, вже у вересні будуть підписані договори для придбання житла. В кожному районі Київщини ведуться перемовини із забудовниками про придбання квартир на пільгових умовах.

Як відомо, Дмитро Христюк очолив обласний осередок партії «Нові обличчя». Команда цієї політичної сили виступає за викорінення корупції на Київщині і стрімкий розвиток населених пунктів. «Нові обличчя» вже показали свою роботу на прикладі «ірпінського дива»: за лічені місяці тут відкрили нові навчальні заклади, амбулаторії, два парки.

Повернутися до списку