Навчальні заклади зобов’язана фінансувати держава, а не батьки – Ігор Дворніков

Нові обличчя - нове життя!

Першого вересня голова благодійного фонду «Нова Київщина», активіст політичної партії «Нові обличчя» Ігор Дворніков відвідав загальноосвітню школу в селі Рогозів Київської області. 

«Потрібно визнати – українські школи, особливо сільські, працюють у режимі постійної економії. Директорам шкіл доводиться шукати спонсорів, залучати батьків, щоб забезпечити навчальний заклад необхідними речами. Наш благодійний фонд цього року також вирішив допомогти рогозівським освітянам: активісти придбали принтер для школи і подарували кожному першокласнику навчальні набори. Ми вважаємо, що навчальні заклади зобов’язана фінансувати держава, а не батьки Для цього є бюджети і цілі штати чиновників. На плечах педагогів велика відповідальність – вони у великій мірі формують нове покоління українців. Неправильно, що їм доводиться боротися за кожну гривню», – прокоментував Ігор Дворніков.

Цього року Рогозівській школі виповнилося 50 років з дня відкриття. А до першого класу пішло 26 учнів. Для сільської школи – це великий клас, кажуть вчителі.

«Хочу окремо подякувати вчителям і батькам. Бо навіть у складні часи вони роблять все для того, щоб наші діти були розумними і щасливими. Бажаю вдалого навчального року», – додав громадський діяч.  

Повернутися до списку