«Нові обличчя» проведуть паралельний підрахунок голосів на місцевих виборах

Нові обличчя - нове життя!

Політична партія Київщини «Нові обличчя» захищатиме результати місцевих виборів, які відбудуться у жовтні поточного року. Про це заявив керівник обласного осередку партії Дмитро Христюк.

«Голосування і підрахунок голосів на місцевих виборах мають відбуватися законно й неупереджено. «Нові обличчя» принципово виступають проти фальсифікацій та маніпуляцій думкою виборців. Тому ми будемо проводити паралельний підрахунок голосів, аби захистити результати виборів», – повідомив Дмитро Христюк.

Він також додав, що сподівається на відповідальність та свідомість виборців Київщини. «Осінні вибори – це шанс, нарешті, відсторонити від влади корумпованих політиків і розвивати свої території. Але цього не станеться, якщо нова влада знову обиратиметься через фальсифікації, – підкреслив Дмитро Христюк. – Тому ми закликаємо мешканців Київщини не продавати свої голоси й повідомляти про порушення виборчого законодавства. Це наша спільна відповідальність за майбутнє українських міст, селищ і сіл».

Нагадаємо: місцеві вибори за принципом відкритих списків відбудуться 25 жовтня цього року. Раніше під час проведення виборів в Україні фіксувалося багато випадків порушення закону, зокрема під час підрахунку голосів. 

Повернутися до списку