«Нові обличчя» запустили на Київщині Програму правової допомоги

Нові обличчя - нове життя!

Громадська організація «Нові обличчя» і правозахисна група «Адвокат» розробили для мешканців Київщини безкоштовну Програму правової допомоги. Головна ідея проекту – боротьба з корупцією та бюрократією на всіх рівнях. До правового захисту «Нових облич» може приєднатися кожен мешканець Київщини. Програма містить чотири розділи: «Пенсіонер», «Допомога учасникам АТО», «Освіта» і «Родина». 

«Не кожен мешканець Київщини може дозволити собі адвоката чи навіть консультацію юриста. Послуги фахівців коштують дорого. Чиновники, банки, корумповані керівники використовують це проти людей. Ми вважаємо, що таку несправедливу систему потрібно ламати. Для цього було розроблено Програму правової допомоги. Як вона працює? Дуже просто: ви реєструєтеся як учасник Програми, отримуєте персональну картку і в будь- який момент можете зателефонувати на гарячу лінію. Через 10 хвилин фахівець перетелефонує вам і безкоштовно надасть необхідну консультацію. Ми прагнемо, щоб кожна людина почувалася під надійним захистом», – зазначив юрист, член команди «Нових облич» Юрій Денисенко. 

Загалом Програма правової допомоги містить чотири розділи: «Пенсіонер», «Допомога учасникам АТО», «Освіта» і «Родина». Її учасники мають змогу дістати безкоштовні консультації з питань нарахування пенсій і протидії здирництву в навчальних закладах, щодо захисту прав учасників АТО або ж виникнення можливих проблем у кредитних договорах тощо. Юристи наголошують, що працюватимуть з усіма зверненнями, які надходитимуть від мешканців Київщини. 

Щоб стати учасником Програми і бути під постійним юридичним захистом, потрібно звернутися в офіс осередку «Нових облич» у своєму населеному пункті або в мобільні пункти правової допомоги, які почали діяти в містах та селах Київщини. Вам запропонують заповнити просту анкету й видадуть пластикову картку учасника Програми. У разі потреби ви просто телефонуєте на номер гарячої лінії правової допомоги, що вказаний на картці. За 10 хвилин фахівець перетелефонує вам. Він безкоштовно надасть консультацію та підготує необхідні юридичні документи.

Повернутися до списку