Партія «Нові обличчя» підсумувала першу участь у місцевих виборах 2015 року

Нові обличчя - нове життя!

Політична партія «Нові обличчя» вперше взяла участь у виборчих перегонах. Кандидати від «Нових облич» стали депутатами 9 міських, 7 районних і 6 селищних рад, а п’ятеро висуванців партії обрані міськими головами. Про це під час з’їзду партії наприкінці грудня 2015 року повідомив голова партії «Нові обличчя», міський голова Ірпеня Володимир Карплюк.
У своєму виступі голова партії зазначив, що задоволений результатами першої виборчої кампанії, у якій взяла участь партія.
«Кожен з нас розраховував на себе, на свої сили, на здатність переконувати людей та на членів нашої команди, без щоденної роботи яких ми не мали б потрібного результату. Жоден олігарх не підтримував участь партії у виборах, і тим цінніша для нас ця перемога», – запевнив лідер політичної сили.
Кандидати від партії «Нові обличчя» обрані депутатами 9 міських рад: Боярської, Васильківської, Вишневої, Ірпінської, Бучанської, Переяслав-Хмельницької, Ржищівської, Фастівської міськради Київської області та Ізюмської міськради Харківської області.
Депутати від «Нових облич» обрані до 7 районних рад (Білоцерківської, Бородянської, Броварської, Вишгородської, Києво-Святошинської, Макарівської, Переяслав-Хмельницької) та 6 селищних рад (Бородянської, Ворзельської, Коцюбинської, Гостомельської, Макарівської, Ставищенської). Загалом депутатами місцевих рад обрано 117 висуванців «Нових облич».
Шість партійців стали міськими головами: Володимир Карплюк – мером Ірпеня, Микола Нетяжук – мером Фастова; Олександр Зарубін – мером Боярки; Ілля Діков – мером Вишневого та Валерій Марченко – мером Ізюма на Харківщині.
Команда партії «Нові обличчя» показала свою ефективну управлінську роботу в Ірпені. За короткий час після обрання міським головою Володимира Карплюка мешканці відчули позитивні зміни у всіх сферах життя.
Протягом останнього року в Ірпені реконструювали дитячу поліклініку, побудували дитячо-юнацький клуб «Дивосвіт» з елементами соціалізації дітей та молоді з особливими потребами, дитсадок «Бджілка», дві амбулаторії сімейної медицини, побудований парк ім. Володимира Правика, парк сімейного відпочинку «Дубки», відкрито Центр надання адмінпослуг «Прозорий офіс» та алею Героїв АТО, встановлені нові зупинки громадського транспорту, нові світлофори, змінюється дорожнє покриття, ремонтують тротуари, завершується реконструкція міського стадіону та дитячо-юнацької спортивної школи. Реалізація цих проектів стала можливою завдяки тому, що з приходом Карплюка на посаду мера Ірпеня в кінці 2014 року менше ніж за рік бюджет розвитку міста значно зріс.
Досвід Ірпеня представники партії «Нові обличчя» планують реалізувати і в інших містах Київщини. За словами Володимира Карплюка, секрет успіху простий: «Якщо зупинити корупцію, то у міському бюджеті вистачить коштів на дитячі садки, дороги, амбулаторії, парки та бібліотеки».

Повернутися до списку